Derm-A-ReNew – chemický peeling

Profesionální systém pro obnovu pokožky

Velice účinná metoda, při níž se nanáší přípravky obsahující ovocné kyseliny, které odstraní starší vrstvu kůže, jež se pak nahradí vrstvou novou. Pleť se tak rozjasní, vyhladí a vypne. Peeling může mít různou koncentraci, takže na proceduru může jít takřka každý. Peeling zjemní vrásky a aktivuje kolagenní elastická vlákna v pokožce, normalizuje pigmentaci, stáhne póry a reguluje tvorbu kožního mazu.

Jak probíhá?

Líčení obličejeNejprve vám na odlíčený obličej naneseme přípravnou péči a posléze peeling, který necháme několik minut působit (počítejte s tím, že trochu štípe, asi jako když venku hodně mrzne). Na závěr pokožku ošetříme regeneračními přípravky. Po peelingu může být pleť mírně zarudlá, ale tento projev rychle odezní. Po zákroku se musíte chránit před sluníčkem faktorem SPF 30.

Doba ošetření: cca 30 minut

Cena:

  • Obličej: 750-900 Kč
  • Obličej a krk: 1350-1550 Kč

Prohlédněte si také náš kompletní ceník

Doporučuje se 4 – 10 aplikací kúry v salonu kombinované s doporučeným domácím ošetřením. Kúra se provádí 1x týdně. Kúra by se měla provádět 1x nebo 2x do roka.

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle, určená pro intenzivní hluboké čištění pleti – s funkcí iontoforézy pro zapracování účinných látek do hlubších vrstev pokožky.

Aventurinová uvolňující masáž

Masáž je prováděna aventurinovými tyčinkami, které ničí negativní pocity a myšlenky a navozují pocit radosti.

Kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu

Masáží docílíme odstranění povrchových zrohovatělých vrstev kůže, kožní buňky jsou tak lépe vyživovány, pokožka se stává jemnější, pevnější, pružnější a zpomaluje se tvorba vrásek. Kosmetická masáž je nejúčinnější prevencí proti stárnutí pleti obličeje.

SHIATSU obličeje

Shiatsu obličeje je  masáž japonského původu, která se zakládá na principech čínské medicíny a spočívá v tom, že prsty vyvíjejí tlak na akupresurní body, aby povzbudily tok životní energie (Ki) a navrátily ho do rovnováhy.

Tato masáž obličeje je univerzální terapie proti nervozitě, stresu, únavě, bolesti hlavy. Masáž uvolňuje napětí a zklidňuje.

Líčení obličeje

Císařská masáž obličeje

Císařská masáž je metoda, která se provádí teplými sáčky naplněnými bylinkami. Masáž dodává energii, povzbuzuje krevní a lymfatický oběh a uvolňuje napětí.

Mikromasáž očního okolí

Mikromasáž očního okolí napomáhá vyplavovat toxiny, zvyšuje pružnost pokožky, snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšuje váčky  a kruhy pod očima.

Masáž obličeje pomocí polodrahokamů

Masáž se provádí polodrahokamy a povzbuzuje energii. Poskytuje ideální relaxaci. Tělo nabude síly, zregeneruje se a duše se zklidní.

Depilace

Depilace  je dočasné odstranění chloupků v obličeji i na jiných částech těla. Chloupky se odstraňují teplým voskem. Po depilaci je růst nových chloupků omezen, jsou jemnější, méně výrazné. Hladká pokožka po této metodě depilace vydrží průměrně 3-4 týdny.

Kurzy líčení

Dekorativní kosmetika je nepostradatelným pomocníkem každé ženy. Naučíme vás, jak ji správně používat k různým příležitostem (denní, večerní líčení).

Poradenství v péči o pleť

Vysvětlíme a naučíme vás, jak o sebe pečovat 24 hodin denně v každém ročním období.